Published On: 27 Janar, 2016

A e dini se sa përfiton CR7 në sekondë, minutë, orë, ditë dhe vit (Foto)

  • Cristiano Ronaldo është lojtari më i pagur te Real Madridit dhe një ndër më të paguarit në Evropë.

Me kontratën e tij të fundit me Los Blacos ai përfiton 17 milionë euro në vit.

Por, nëse këtë shifër e analizojmë në mënyrë më të detajuar, atëherë mësojmë se ai fiton 326.923 euro në javë, 46 mijë euro në ditë, 1.941 në orë dhe 0.54 cent në sekondë.

Më poshtë keni një fotografi me informatat më të detajuara.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...