Published On: 6 Janar, 2016

A e dini sa vjeç është Mihrije Braha (Foto)

Këngëtarja e famshme, Mihrije Braha ka zbuluar për herë të parë para publikut moshën e saj, dhe besoni ose jo, Mihrija është 48-vjeçare.

Po ashtu, Mihrija ka bërë të ditën edhe datën e saj të lindjes, ku ka thënë se është e lindur me 15 nëntor 1967.

Duhet theksuar po ashtu se këngëtarja ndër të tjera ka shtuar se linjat e saj janë natyrale dhe ajo nuk i është nënshtruar asnjë ndërhyje të vetme estetike, dhe me këtë i’u ka dhënë fund shumë dilemave të ngritur në mediat rozë për pamjen e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...