Published On: 27 Tetor, 2016

A e anashkaloi Rama Kosovën në marrëveshjet me Serbinë? (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë në Zona e Debatit në Klan Kosova, se fjalët që kinse ai ka anashkaluar Kosovën në bisedimet dhe marrëveshjet me Serbinë janë të shikuara.

“E gjitha është një shpikej pasi marrëveshja është diskutuar dhe është dakorduar në tryezën e kryeministrave të rajonit ku i pranishëm në çdo tryezë është kryeministri i Kosovës”, ka deklaruar Rama në Zona e Debatit, përballë analistëve kosovarë.

“S’ka aty asnjë lloj anashkalimi nga ana jonë, sepse është marrëveshje e tryezës së Berlinit dhe aty Kosova është prezentë”, siguroi Rama.
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...