Published On: 27 Prill, 2017

A do të kandidojë sërish për deputet? Ja çfarë thotë Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të mbetet zëri më “i fortë” brenda Partisë Demokratike dhe për të gjithë djekësit e kësaj force politike.

Një një intervistë në emisionin “Tonight Ilva Tare” Berisha ka treguar nëse do të kandidojë sërish për deputet për Partinë Demokratike.

Berisha tha se Parlamenti është pasioni i tij dhe se do të vazhdojë të jetë i angazhuar në politike përsa PD e kërkon.

“Unë do mbetem i angazhuar. Nëse PD më vendos, po do jem. Pasioni im është Parlamenti. Unë nuk mendoj se ka ardhur koha të largohem nga Parlamenti

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...