Published On: 29 Shkurt, 2016

A do të gjykohet Presidenti për vrasjen e Ali Ukës?!

Me sa duket do ta kemi një President, i cili do dënohet për vrasje…

“Ali Ukaj, një gazetar me lidhje të mira në Tiranë, ndër të tjera ishte duke zhvilluar një investigim për blerjen e diplomave dhe të gradave e titujve shkencorë nga shqiptarët e Kosovës në Tiranë. Vrasja e Ali Ukajt është një ngjarje që quhet closed room mystery. Ukaj dhe Thaçi gjendeshin në të njëjtin apartament; askush prej tyre nuk kishte dalë, askush nuk kishte hyrë, e megjithatë të nesërmen Ukaj u gjend i vrarë duke qenë më parë i torturuar.
Mjafton që opozita të krijojë një komision hetimor parlamentar për të hetuar çështjen e shkollimit të Presidentit Thaçi, të cilit komision Thaçi është i detyruar që t’i japë shpjegime dhe gjithçka do të zbulohet zyrtarisht!
(Kach Myftaraj)!

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. prishtina thotë:

  Quah po ahkruwn këtu kogja mirë e paskagjetë ky far Alia.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(11)
  • G.Ukaj thotë:

   Mos fol-shkruaj kot familja vuan dhe presin zbardhjen e rastit e ti nga na dole te japesh keso komente… kujdes mos u shpreh sepse nuk e kishe te domosdoshme askush nuk te detyroi, nuk thuhet mir e paska gjet kur nuk je ne ngjarje.

   Përgjigjiuni
   Pelqej(15) Nuk Pelqej(4)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...