Published On: 26 Shkurt, 2016

A do ta bojkotoj Anton Quni edhe seancën për zgjedhjen e Thaçit?!

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni nuk kishte marrë pjesë në seancën e zgjedhjes së Isa Mustafës, kryeministër. Mirëpo si do të veproj sot?

Burime të Gazetës Blic brenda LDK-së kanë thënë se ai u ka premtuar elektoratit të tij, në tubime të ndryshme që nuk do të marrë pjesë në seancën e zgjedhjes së Thaçit president. Mirëpo, mësohet se ai ka presion të jashtëzakonshëm nga lideri i partisë që të jetë në seancë, në mënyrë që të mos rrezikohet zgjedhja e Thaçit president, dhe prishja e koalicionit./ Gazetablic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...