Published On: 27 Mars, 2016

A do ia paguajë gjobën Erion Veliaj edhe këtë herë?

  • Pas ngjarjes të disa ditëve më parë, kur një e moshuar u gjobitë nga Bashkia, një foto tjetër po qarkullon në rrjetin socila facebook.

Si në rastin e parë edhe këtë herë është një polic bashkiak që ka gjobitur një grua teksa ajo shiste në trotuarë.

Kjo foto është bërë te Komunës e Parisit, një lagje në Tiranë.
Kjo zonë është pothuajse një geto, ku pallatet janë njëri mbi tjetrin, lulishte të vogla dhe shumë pak hapësira pushimi.
Por, problemi i Bashkisë është kjo grua që shet spinaq për të ushqyer fëmijët.
Nëse me rastin e nënë Zylies, Erion Veliaj u tregua zemërgjerë dhe ia paguajti gjobën, a do e bëjë edhe në këtë rast ?

10294415-430891360453371-2465644514674654661-n
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...