Published On: 4 Korrik, 2016

A bëri mirë De Biasi që la jashtë Gjimshitin e Rashicën? Përgjigjet Ilda (Foto/Video)

Ilda Beljleri i ka thënë se kampi kuqezi ishte tronditur pas largimit të tre lojtarëve nga Kombëtarja shqiptare para fillimit të Euro 2016

Prezantuesja e SuperSport, Ilda Bejleri, ka thënë se kampi kuqezi është tronditur me largimin e tyre nga Kombëtarja, por ka shtuar se në fund të fundit është e drejta e trajnerit për të zgjedhur.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Kjo Ida eshte me mire te merret me profesionin e saje qe eshte duke e ushtruar e ta le te qete kombtaren dhe lojtaret e kombtares se s merre veshe gje nga keto pune

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...