Published On: 3 Gusht, 2017

9 të lënduar në një aksident në Skenderaj

I dyshuari nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur veturën me targa lokale.

Si pasojë e aksidentit nëntë pasagjerë,  4 meshkuj dhe 5 femra, kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Sipas Policisë, aksidenti ka ndodhur në rr. “Ilaz Kodra” në Skenderaj mbrëmë rreth orës 23:00.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...