Published On: 25 Shkurt, 2016

8 Sexy vitet e pornografisë së pavarur republikane

Agim Vuniqi

Lajmi kryesor i Express Kosovës janë bythet e Kallashit, apo të pasmet e Shkëndijes, zhveshja deri në kockë e Bleonës, apo abortimet e estradisteve të pavarura, këto janë lajmet që prodhohen dhe shiten më së shumti në Kosovë si boza…, sa për lajme pozitive a shpiku kush diçka, a kishte rritje të produktivitetit, apo shtim të punësimit, mos e diskutoni, kjo është gjendja reale që qytetarëve iu servohet nga real politika… Zhvishuni edhe përtej lëkure nuk iu thotë kush gjë, rreziku rritet atëherë…, nëse keni vendosur të veni ndonjë mbulesë në trup,… u kënaq mileti me këto 8 sexy vite të pornografisë së pavarur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...