Published On: 20 Qershor, 2016

78 mijë euro furnizim për zyrat e FSK-së

Ministria e Forcës dhe Sigurisë së Kosovë ka blerë material për zyrë në vlerën e 76 mijë e 888 eurove.

Në tenderin e publikuar nga kjo ministri shihet se kompania “OFFICE PRINTY”, do ta bëjë furnizimin për një vit për FSK-në dhe MFSK-në, shrkaun Gazeta Fjala.

 Kontrata është dhënë më datë 15 të këtij muaji ndërsa planifikohet të nënshkruhet me datë 28 të muajit qershor.

Vlera e përgjithshme e kontratës ka qenë 225 mijë euro./GazetaFjala/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...