Published On: 30 Mars, 2016

7 modelet më seksi shqiptare (Foto)

Janë të bukura. Pamja e tyre magjepsë shumë të ri.

Të vetëdijshme për linjat e turpit që kanë, ato nuk hezitojnë ta shfaqin turpin e tyre.

ORAinfo sjell 7 femrat me të bukura në trojet shqiptare.

1. Diana Avdiu

Suksesi i Dianës si modele është i dëshmuar.

2. Vildane Zeneli

Është aq seksi saqë edhe 50 cent-in e ka tërhjekur.

3. Angjela Martini

Mjafton ta shikoni dhe bindeni.

4. Agnesa Vuthaj

Ka vite që Agnesa e ka dëshmuar pamjen e saj të jashtme.

5. Dhurata Lipovica

Bukuri që vret.

6. Diellza Kolgeci

Mosha nuk ndikon në pamjen e Diellzes.

7. Zana Krasniqi

Thuhet që ngjan me Angela Jolie, çka mendoni ju.

Hapsira Reklamuese.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...