Published On: 26 Janar, 2016

Eshtë modele braziliane, por ja çfarë bën tifozja e Leo Messit

Është e vërteta lakuriq… Mis BumBum është tifoze e madhe e Lionel Messit. Ajo ka pozuar lakuriq, e bojatisur me ngjyrat e Barcelonës dhe me emrin e pesë herë fituesit e “Topit të Artë”. Dhe të mendosh se bëhet fjalë për një modele braziliane?! Suzy Cortez, një nga më të vlerësuarat për të pasmet, nga Brazili, ka pikturuar veten me ngjyrat e Barcelonës në nder të argjentinasit Lionel Messi. Ajo, natyrisht, nuk ishte e lumtur vetëm të ketë “lëkurën” me ngjyrat e Barcelonës, por edhe të shkruante emrin e legjendës argjentinase. Suzy tha se ishte prekur aq shumë nga ngrohtësia e tifozëve të Barcelonës, pasi ajo tregoi mbështetje për klubin e tyre, sa ajo do t’i falënderojë ata në mënyrën më të mirë të mundshme.

sx

Ajo, natyrisht, nuk ishte e lumtur vetëm të ketë “lëkurën” me ngjyrat e Barcelonës, por edhe të shkruante emrin e legjendës argjentinase. Suzy tha se ishte prekur aq shumë nga ngrohtësia e tifozëve të Barcelonës, pasi ajo tregoi mbështetje për klubin e tyre, sa ajo do t’i falënderojë ata në mënyrën më të mirë të mundshme

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...