Published On: 15 Shtator, 2016

53 aksidente në Kosovë, 27 persona të lënduar

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar 53 aksidente trafiku, prej të cilave, 27 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 26 të tjera me dëme materiale.

Ndërsa ndaj të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion që kanë thyer rregullat e trafikut, policia ka shqiptuar 816 gjoba kundërvajtëse.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...