Published On: 25 Shtator, 2016

50-vjeçari e paguan shtrenjtë, merr prostitutën në shtëpi, i vjedh lekët dhe orën

Policia ka nisur procedimin penal ndaj shtetases E.I. -vjeçe, pasi para një muaji i ka vjedhur 1 orë dhe 1 mln lekë shtetasit A.P. 51 vjeç. Sipas njoftimit të Policisë, A.P. dhe shtetasja në fjalë, kanë kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës 1 muaj më parë në shtëpinë e 51-­vjeçarit. Mirëpo, E.I. para se të largohej, i ka vjedhur 1 mln lekë dhe 1 orë dore personit në fjalë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...