Published On: 19 Tetor, 2016

5 vjeçarja tregon me vizatim se si e abuzonte prifti

Dy prindër në Brazil kanë zbuluar një fakt tronditës përmes vizatimit të vajzës së tyre 5 vjeçare ku ajo tregonte se është abuzuar seksualisht nga një prift.

Prifti, Joao da Silva, 54 vjeçar e ka pranuar krimin pas zemerimit të babait të vogëlushes dhe ballafaqimit të tyre në qytetin e Monte Carlo në Brazil

Prindërit e 5 vjeçares kanë gjetur vizatimin pasi vajza e tyre ka refuzuar që të merrte pjesë në mësimet e gjuhës angleze nga prifti Silva, raportojnë mediat lokale.

E ëma ishte e shqetësuar aq shumë sa kërkoi ndihmën e psikologut të cilët merren edhe me trajtimin e fëmijëve të abuzuar. Në këtë kohë prindërit kishin kërkuar për prova.
Vizatimi ishte fshehur në mesin e librave të saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...