Published On: 25 Dhjetor, 2015

5 videot më të çuditshme në botë, mes tyre edhe një shqiptare

Gazeta The Daily MAil online sjell pesë videoingjizimet më të çuditshme për vitin 2015. Në mesin e tyre është edhe gazetarja shqiptare, Enki Bracaj e cila për të herë të parë në Shqipëri, jep lajmet me një xhaket të hapur dhe nxjerr në pah gjoksin e saj të zbuluar.

Çfarë është ky tingull i çuditshme nga qielli? Zhurma dëgjohet në të gjithë globin për gati një dekadë.

Ky video-incizim tregon se si një zhurmë e çuditshme dëgjohet që më shumë se një dekadë në të gjithë globin.

Kjo zhurmë misterioze nga qielli i ka habitur njerëzit në të gjithë botën, dhe shumë njerëz kanë ndejtur me natë të tëra pa gjumë për të dëgjuar.

Zhurma ngjanë të jetë sikur një bori e një orkestre, kurse toni i zhurmës është incizuar në Kanadaja, Ukrainë, SHBA, Gjermania dhe Bjellorusia.

Studentja është arrestuar pas ka filmuar një film porno në bibliotekën Oregon State University në SHBA.

Për Kendra Sunderland, 19 vjecar, është folur shumë në kampusin ku ajo po studionte, kur ajo postoi një video në Pornhub për 31 minuta, që tregon trupin e saj lakuriq dhe duke e prekur veten në pjesët intime të trupit.

Më pas ajo është arrestuar nga policia nën akuzën për paturpësi publike.

Gazetarja shqiptare Enku Bracaj, shihet në videoincizim duke i dhënë lajmet për herë të parë në historinë e televizionit shqiptar me një xhaket të hapur ku vënë në pah gjoksin e saj.

Kjo studente gjeti punë në televizion shqiptar, pasi që përmes një testi në ekran shihen gjinjët e saj.

Ky videoincizim tregon momentin si fëmija i vogël Lexi tërhequet në tokë nga një një forcë misterioze paparë.

Lexi Hood ishte duke luajtur peek-a-boo me babain e saj, Gareth, dhe nënë, Charlene, 31 vjecare, në shtëpi, në Bridgend, Ëales, kur ajo hedhet papritmas në tokë.

Nëna pretendon se ka filmuar një “shpirt i keq” që i afrohet foshnjës së saj – e cila tani ‘viziton atë rregullisht”

Përmbajtja shqetësues e këtij videoincizimi është filmuar në Argjentinë, e cila fillimisht tregon të riun duke folur për veten e tij dhe duke luajtur në dysheme.

Papritmas një figurë e vogël shfaqet prapa djalit të ri, i quajtur Benjamin, dhe shkon me shpejtësi drejt një nga sportelet para se të ik në kopsht./Bota sot

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...