Published On: 27 Tetor, 2016

5 futbollistët më të shpejtë në botë, ku renditen Messi dhe Ronaldo? (FOTO)

Në listën e 5 futbollistëve më të shpejt në botë do të befasoheni pasi në mes tyre nuk janë lojtarë si Messi apo Ronaldo të cilët shquhen për sprint.

Vendi i parë ju surprizon të gjithë pasi mbahet nga mbrojtësi spanjoll i Arsenali, Hector Bellerin, ndërsa vendi i dytë është pa dyshim Gareth Bale.

Në treshen më të shpejtë në botë hyn edhe kolumbiani Juan Cuadrado.

Në galerinë më poshtë ju njohim me 5 lojtarët më të shpejtë në botë:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...