Published On: 16 Prill, 2016

5 euroja në formë metalike arrin në Kosovë (Foto)

  • Pas disa vendeve europiane që kanë vendosur në qarkullim monedhat 5 euro, në formë metalike, tani ato kanë ardhur edhe në Kosovës.

Në këtë foto të dërguar për “Zeri.info” shihet monedha metalike në vlerën e pesë eurove të cilën në dorë e mban një prishtinas.

Ndërkohë, gjatë prezantimit të kësaj monedhe është thënë se do të jetë një kombinim i komponentëve metalike dhe plastike.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...