Published On: 2 Shkurt, 2016

5 dopjo uiski te Babaramo / Kryeministri tap dhe flet përçart

Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetje nga Babaramo” në televizionin Report. Por Kryeministri Rama ka shfaqur shenja dobësie, përgjigje deri diku jo “normale” dhe një paraqitje ndryshe nga herët e tjera në një intervistë televizive. E ndërsa e ka ndërprerë shpesh gazetarin Ilir Babaramo me pyetje retorike në momente të caktuara dhe veprime jo të zakonta, Rama ka lënë të kuptohet se mund të jetë i dehur në këtë intervistë.

Ndërkohë burime për citynews thanë se pak momente para se Rama të fillonte intervistën me Babaramon, ai është parë në Restorant Padam në kryeqytet. Megjithatë shenjat dhe veprimet e shfaqura nga shefi i qeverisë mund të jenë edhe shkak lodhjes së tepërt./citynews

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...