Published On: 10 Shkurt, 2016

41 vjeçari gjendet i vdekur në kanal, 2 plumba në trup

Një 41 vjeçar është gjendur i vdekur në një kanal në fshatin Fllakë të Durrësit.

Agim Caka u gjend nga familjarët e tij te mbikalimi i Fllakës.

Burimet spitalore thonë se erdhi i pajetë në spital dhe kishte dy plumba në trup.

Ndërkaq policia e Durrësit ka nisur të marrë në pyetje familjarët e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...