Published On: 8 Korrik, 2017

30 vjeçarja nga Kumanova hidhet nga kati i tretë i banesës

Një grua 30 vjeçare nga Kumanova është hedhur mbrëmë nga kati i tretë i shtëpisë, në rrugën “Govedarski pat”.

30 vjecarja ka marrë lëndime të rënda dhe ka qenë në gjendje jo të mirë shëndetsore.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e ngjarjes dhe zbulimin e arsyes që mund ti kishte marrë jetën të resë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...