Published On: 21 Dhjetor, 2015

2Ton po vjen me dy këngë të reja, ja kur do të lansohen

Reperi 2Ton nuk po ka të ndalur me sukeset e tij.

Ai në këtë vit ka lansuar disa këngë të cilat padyshim që janë shëndrruar në hite siç është ‘Ani Nasht’ dhe ‘Paramendo’.

Por, këtë vit ai do ta përfundoj edhe me një tjetër projekt. Parrotlla.net nga burime të afërta me reperin, ka mësuar se kënga e re e tij do të lansohet në fund të këtij muaji por që nuk do ketë klip.

Pra, fansat e tij kanë se çka presin nga 2Ton për këto muaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...