Published On: 25 Shtator, 2016

24 vjeçari gjendet i plagosur në rrugë në mesnatë

Një 24 vjeçar është gjetur pa ndjenja në orët e para të mëngjesit në trotuar në zonën e Shkozës. Burime zyrtare nga policia bëjnë të ditur se Leonard Shehu ështtë gjetur i shtrirë në trotuar, me dëmtime në krahasor dhe në kokë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht policia thotë se rreth orës 02:30 ësht dërguar në Spitalin Ushtarak me amblancë një 24 vjeçar që u gjet në trotuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...