Published On: 31 Maj, 2017

22 vjeçarja nga Kosova shpallet Miss në Francë

Kleofina Pnishi është shpallur Miss në rajonin e Francës, Bouches-du-Rhône, të dielën.

Pnishi, 22-vjeçare, siç shkruan mediumi francez Francebleu.fr,  është me origjinë nga Kosova por është rritur në Francë.Kosovarja studion për gazetari, derisa ka thënë se përzgjedhja si femra më e bukur e Bouchez-du-Rhone ka qenë një ëndërr për të, njofton Insajderi

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...