Published On: 23 Gusht, 2016

20 vjeçarja nga Kukësi: Më shfrytëzuan si prostitutë në Prizren, ja si u gënjeva

Një 20-vjeçare nga Kukësi ka denoncuar në polici një rast të rëndë. Ajo ka thënë se ishte gënjyer nga një grua 48 vjeçe e cila bashkë me të afërmin e saj e kanë marrë dhe dërguar në Prizren.

Pikërisht në këtë qytet të dy personat e përdornin vajzën e re në një lokal dhe i sillnin klientë.

Sipas Noa, të kallëzuarit nga 20-vjeçarja ishin banorë në Kukës të cilët kanë shfrytëzuar njohjen dhe miqësinë e saj. Vajza ka thënë se e njihte prej kohësh 48-vjeçaren e cila përdori familjarët e saj për ta gënjyer.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...