Published On: 11 Maj, 2016

19-vjeçarja vret veten live në rrjetin social: Më kanë përdhunuar

Një 19-vjeçare është vetëvrarë, duke u hedhur në shinat e trenit, në jug të Parisit në Francë. Vajza u vetëflijua live në rrjetin social “Periscope”, duke regjistruar gjithçka me celularin e saj.

Më herët ajo kishte publikuar një video ku i ftonte miqtë e saj në Twitter, që ta ndiqnin në “Periscope” në orën 16:00, të cilët i shikoi me rrëfimin e saj se ishte përdhunuar dhe për këtë arsye nuk donte më të jetonte.

Prokuroria franceze ka nisur hetimet, pasi vajza rrëfeu edhe emrin e personit që sipas saj e kishte përdhunuar me forcë.

Vetëvrasja e vajzës u regjistrua edhe nga kamerat e sigurisë në stacionin e trenit në Egly, ndërsa celulari i vajzës u sekuestrua nga policia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...