Published On: 4 Shtator, 2016

19 vjeçarja hidhet nga mbikalimi në Golem

Një vajzë e re ka shpëtuar sot fatmirësisht. Ajo ka ndërmarrë një aks ekstrem duke tentuar vetëvrasjen duke u hedhur nga mbikalimi. Ngjarja ka ndodhur sot në mesditë dhe kanë qenë jo të paktën drejtuesit e mjeteve që kanë shokuar nga pamja. Vajza e re në kushtet e tronditjes së thellë psiqike ka tentuar të vrasë veten.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...