Published On: 18 Janar, 2016

18 janari, dita më depresive e vitit

Studimet e ndryshme thonë se kjo ditë është konsideruar e tillë,pasi jemi pas Krishtlindjeve, ku financat tona nuk janë aspak në nivelin e duhur, ku bën shumë ftohtë dhe mbi të gjitha kur vera të duket një periudhë shumë… po shumë e largët. Besoj se e kuptuat sepse 18 janari konsiderohet një ditë e keqe e vitit, madje 18% e njerëzve në Britaninë e Madhe, thonë se pikërisht në këtë ditë ndihen shumë keq dhe tejet të izoluar. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...