Published On: 1 Shtator, 2016

17 autobusë mbërrijnë në Prishtinë

17 autobusë me aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga qytete të ndryshme të Kosovës kanë mbërritur në Prishtinë.

Qyetarët pritet të shkojnë para Kuvendit të Kosovës për të kundërshtuar dhe ndaluar votimin e marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi.

Seanca plenare sipas njoftimit të Kuvendit është dashur të fillojë në ora 11:00./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...