Published On: 20 Maj, 2016

15-vjeçarja kapet nga kamera duke bërë seks me 25 djem (Video+16)

Një nxënëse e moshës 15-vjeçare e shkollës së mesme është kapur nga kamerat e sigurisë ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me shumë meshkuj në banjon e shkollës.

Mësohet se një nxënës tjetër ka marrë masën e disiplinës pasi policia tha se 25 djem janë parë duke hyrë dhe dalë në banjo në shkollën në South Fort Myers në Fort Myers në Florida.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...