Published On: 26 Shkurt, 2016

15 minuta pauzë, verifikojnë mandatet e kandidatëve për President

  • Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka dhënë 15 minuta pauzë për t’i dhënë kohë Komisionit për Verifikimin e Mandateve për dy kandidatët për President.

Veseli ka thënë se posi të paraqitet raporti i Komisionit do të nisë votimi për President.

Hashim Thaçi dhe Rafet Rama janë kandidatë për President.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...