Published On: 27 Janar, 2016

14-të të dashurit e Rita Orës (Foto)

  • Jeta e Rita Orës ka qenë vazhdimisht në fokus të mediave ndërkombëtare.

Që nga fillimi i karrierës, këngëtarja shqiptare është përfolur për lidhjet e saj të dashurisë, transmeton Telegrafi.

Megjithëse disa prej tyre mbesin akoma të pavërtetuara nëse ndodhën vërtetë, për shumë prej lidhjeve për të cilat u përfol janë edhe faktet kur është zënë mat apo edhe vetë aprovimi nga këngëtarja.

Në vazhdim shikoni kush ishin të dashurit e Ritës dhe ata për të cilët u spekulua.

Rita Ora ka qenë në lidhje me këngëtarin amerikan, Bruno Mars, për dy vjet, nga viti 2009 deri në vitin 2011. Këtë lidhje e ka konfirmuar tabloidi britanik Daily Mail.
bruno mars

Cara Delevigne (2011) – Kjo modele angleze e ka takuar Orën gjatë një festivali dhe kanë filluar që të takohen. Por, të tjerët e mohuan këtë lidhje, kështu që kjo ishte vetëm një spekulim.

cara deve

Robert Kardashian Jr. (2011-2012) – Personaliteti i televizionit amerikan dhe anëtari i familjes Kardashian, Robert Kardashian, ishte në lidhje me Rita Orën për një vit të tërë, nga dhjetori i vitit 2011 deri në dhjetor të vitit 2012.
rita-ora-rob-kardashian

Asap Rocky (2012) – Reperi amerikan Asap Rocky dhe Rita Ora ka qenë në një lidhje shumë të shkurt në vitin 2012.

asap-rocky-rita-ora

Evan Ross (2013) – Djali i Diana Ross-it, Evan Ross, është parë duke e puthur Ritën në janar të vitit 2013 gjatë një ahengu në New York, transmeton Koha.net. Ata ishin “hallakatur” me njëri-tjetrin.

Evan Ross

Calvin Harris (2013-2014) – Për një vit, Ora ishte në lidhje me DJ-in skocez, Calvin Harris. Ata ishin së bashku nga maji i vitit 2013 deri në maj të vitit 2014.

Calvin Harris

Ricky Hil (2014-2015) – Djali i reperit Tommy Hilfiger, Ricky Hil (po ashtu i njohur si Richard Hilfiger) dhe Ora ishin në lidhje nga qershori i vitit 2014 deri në qershor të vitit 2015.

Ricky Hil

Jonah Hill (2012) – Spekulim

Jonah Hill

Snoop Dogg (2013) – Spekulim

Snoop Dogg

Dave Gardner (2013) – Spekulim

Dave Gardner

Justin Bieber (2014) – Spekulim|

Justin Bieber

Chris Brown (2015) – Spekulim

Chris Brown

Wiz Khalifa (2015) – Spekulim

Wiz Khalifa

Travis Barker (2015) – Muzikanti dhe bateristi i rock bendit “Blink182”, Travis Barker, ka filluar lidhjen me Ritën pasi janë takuar në ngjarje në Los Angeles më 20 shtator të vitit të kaluar. Ata janë ndarë menjëherë pas tre jave, dhe këtë e ka konfirmuar Daily Mail.

Travis Barker

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...