Published On: 14 Janar, 2016

12 vjeçarja largohet nga shtëpia, gjendet në shoqërinë e 18 vjeçarit

  • Një 12-vjeçare e larguar nga shtëpia dy ditë më parë, është gjetur në shoqërinë e një 18-vjeçari.

Ky i fundit është arrestuar nga policia e Korçës.

Burime zyrtare bëjnë të ditur se A. D, 12 vjeçe është gjetur në fshatin Pirg të Maliqit, teksa është vënë në pranga Kristjan S., 18 vjeç nga Korça.

Pas deklarimeve të marra dhe veprimeve hetimore, dyshohet se Kristajn ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, gjatë kohës që kjo e fundit është larguar nga shtëpia dhe u gjet në shoqërinë e tij. Mbi 18-vjeçarin rëndon akuza e marrëdhënies seksuale me të mitur./TCH

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...