Published On: 23 Gusht, 2016
Bota |

12 vjeçari udhëheq kampanjën e Trump-it në Colorado

Mosha nuk është asgjë tjetër pos një numri, për një të ri i cili po ‘udhëheq’ zyrën e kampanjës së Donald Trump-it në Kolorado, shkruan Daily Mail.

Weston Imer, i cili është ndoshta më i riu i cili ka udhëhequr ndonjëherë zyrën e kampanjës në zgjedhjet presidenciale, është vetëm 12 vjec, sipas KMOV.

Ai është përgjegjës për fushatën ku vullnetarët mblidhen dhe ndihmojnë për të mbledhur vota, transmeton KosovaPress.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...