Published On: 1 Shkurt, 2016

12 hotele të pazakonta që nuk do ta besoni që ekzistojnë (Foto)

Kur planifikojmë udhëtime, kërkojmë gjithmonë hotele të rehatshme, të pozicionuara në vende të përshtatshme për lëvizje dhe të përballueshme ekonomikisht.

Por ndonjëherë kërkojmë diçka ndryshe nga e zakonshmja. Na duhet një tjetër frymëzim.

Ja 12 hotele të çuditshme, që të dhurojnë një eksperiencë të paharrueshme.

ss2

Hotel “Aurora Express” – Alaskë

 

ss3

 

Hotel “9 Hours Capsule” – Japoni

 

ss4

 

Hotel “Feralda Crane” – Holandë

 

ss5

 

Hotel “Jested” – Republika Çeke

 

ss6

 

Hotel “Free Spirit Spheres” – Kanada

 

ss7

 

Hotel “Wingwam” – Arizonë

 

ss8

 

Hotel “ San Cruise” – Korea e Jugut

 

ss9

 

Hotel “ La Balade des Gnomes” – Belgjikë

 

ss10

 

Hotel “Spitbank Fort” – Britani e Madhe

 

ss11

 

Hotel “Inntel Zaandam” – Holandë

 

ss12

 

Hotel “Costa Verde” – Kosta Rika

 

ss1

 

Hotel “Sheraton Huzhou Hot Restort” – Kinë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...