Published On: 2 Prill, 2016

11’shja më e mirë e El Clasicos në 25 vjetët e fundit (Video)

  • E përditshmja madrilene, AS, ka publikuar formacionin më të mirë të ‘El Clasicos’ në 25 vitet e fundit

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në 11’shen më të mirë të ‘El Clasicos’, shkruan AS.

Në këtë 11’she, bëjnë pjesë gjashtë lojtarë të Real Madridit dhe pesë të Barcelonës.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni 11’shjen startuese më të mirë të ‘El Clasicos’ në 25 vitet e fundit, gjithnjë sipas të përditshmes madrilene AS.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...