Published On: 17 Gusht, 2016

Januzaj poston foto në Facebook, shikoni çfarë kërkese kanë komentuesit (FOTO)

Adnan Januzaj është njëri nga futbollistët që mund t’i bashkohet Kosovës në kualifikimet për Kampinatin Botëror

Mesfushori kosovar, Adnan Januzaj ka postuar një foto në stërvitjet e tij me skuadrën e Sunderlandit.

Kjo u ka mjaftuar kosovarëve që të shpërthejnë me mesazhe duke kërkuar që ai t’i bashkohet Kombëtares së Kosovës.

Januzaj është njëri nga futbollistët që përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki i ka bërë ftesë dhe pritet shumë shpejtë përgjigja e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...