Published On: 26 Prill, 2017

11 lojtarët e Kombëtares që kanë luajtur më shumë këtë edicion (Foto)

Elseid Hysaj është lojtari që ka luajtur më shumë ndeshje këtë edicion nga lojtarët e Kombëtares shqiptare

Panoram Sport ka publikuar minutazhën e secilit lojtarë të Kombëtares këtë edicion, ku prin Elseid Hysaj, i cili ka luajtur 40 ndeshje me Napolin.

Në vendin e dytë është portieri Alban Hoxha i Partizanit, ndërsa top pesëshen e përmbyllin Berat Xhimshiti, Mërgim Mavraj dhe Taulant Xhaka.

Në bazë të minutave që kanë luajtur, është përzgjedhur edhe 11 më e mirë e Kombëtares në sezonin 2016-17. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...