Published On: 2 Qershor, 2016

Nesër policia dëbon Bedri Selmanin nga Hotel Victory

Policia e Kosovës do të lirojë nesër (e premte) Hotel Victory në Prishtinë, pasi që Agjencia Kosovare e Privatizimit ka dështuar që ta bëjë një gjë të tillë të mërkurën, mëson Gazeta Express.

Prokuroria e Shtetit ka penguar gjatë ditës së djeshme lirimin e Hotel Victory, që menaxhohet tani e disa vite nga Bedri Selmani, që është njëri nga financuesit dhe njeri i afërt me Partinë Demokratike të Kosovës.

Burime të Gazetës Express kanë treguar se në momentin kur njerëz të AKP’së kanë shkuar në hotel dhe kanë filluar lirimin e tij, disa ekipe të Prokurorisë kanë kërkuar që të ndërpitet puna. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...