Published On: 17 Dhjetor, 2015

10 sulmuesit më të mirë të vitit 2015 (Foto)

Cristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë i vitit 2015.

Kur kanë mbetur edhe 2 javë deri në fund të vitit 2015, Cristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë në botë.

Portugezi gjendet në vendin e parë me 53 gola, i ndjekur nga rivali i tij më i madh, Leo Messi me 50 gola.

Në vendin e tretë është Robert Lewandowski me 49 gola, i ndjekur nga Aubameyang, Zlatan Ibrahimovic dhe Neymar me nga 45 gola.

Listën e plotë e keni në fotografi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...