Published On: 11 Shkurt, 2016

10 lojtarët më të mirë në historinë e Barcelonës

  • Nuk ka asnjë dyshim se Barcelona ndër vite ka pasur lojtarët më të mirë në botën e futbollit. 

Një nga ata mbetet edhe Leo Messi që fitoi 5 herë Topin e Artë dhe ende po vazhdon shkëlqimin me Katalunasit.

10. JOSE SAMITER

9.  PUYOL

8. RONALD KOEMAN

7. GUARDIOLA

6. KUBALA

5.  JOHAN CRUYFF

4. ANDRES INIESTA

3. RONALDINHO

2. XAVI HERNANDEZ

1. LIONEL MESSI

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...