Published On: 8 Janar, 2016

10 femrat e famshme që përjetuan momentin Marilyn Monroe në publik (Foto)

Të gjithë e dimë fare mirë se, ikona e bukurisë, Marilyn Monroe, ishte ajo që e bëri të famshëm imazhin e fluturimit të fundit në ajër dhe zbulimin e prapanicës.

Edhe femrat e famshme të ditëve të sotme, nuk janë kursyer nga imazhet e tilla – fundet apo fustanet e të cilave – era i ka zënë në “befasi”.

Që nga Jessica Alba, deri te Zonja e Parë e SHBA-ve, Michael Obama, apo dhe aktorja kosovare me famë botërore, Arta Dobroshi, edhe femrat e famshme kanë përjetuar çaste të tilla të “pakëndshme” në publik.

Sidoqoftë, ne kemi përzgjedhur 10 sosh – ndërsa “gojëkëqijtë” thonë se disa prej tyre me vetëdëshirë, respektivisht për shkak të famës, kanë krijuar skena të tilla.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...