Published On: 1 Qershor, 2016

1 Qershori/ Policia e shtetit surprizon fëmijët e spitalit në QSUT-ë

Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka vendosur të surprizojë fëmijët në Spitalin e Pediatrisë në QSUT. Me rastin e 1 qershorit punonjës të policisë së shtetit janë veshur si personazhet më të preferuar vizatimorë.

Në mes të spitalit është vendosur dhe një stemë që shkruan “Ti je heroi ynë”. I pranishëm ka qenë edhe vetë ministri Tahiri i cili po takohet me fëmijët, transmeton “News 24”.

Disa prej policëve të veshur si Spiderman dhe Batman janë hedhur nga tarraca në dritaret e spitalit për t’ua bërë fëmijëve më reale personazhin që përfaqësonin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...