Published On: 9 Shkurt, 2016

1.6 milionë klikime për këtë kek, cili është sekreti i tij (Video)

Është pak por e sigurt që ëmbëlsirat i pëlqejnë të gjithë. Jo më kot këtë video e kanë parë më shumë se 1 milion njerëz.

Kjo ëmbëlsirë është shumë thjeshtë pasi ka vetëm tre përbërës, vezë, çokollatë të bardhë ose të zezë dhe krem djathi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...