Published On: 10 Shkurt, 2016

​Thaçi në Drenicë (Foto)

  • Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm Hashim Thaçi ka postuar një fotografi ku është bashkë me një veprimtar të Lëvizjes Kombëtare në Drenicë.

Ai shkruan:

Sonte, në Plluzhinë të Drenicës, mysafir te veprimtari shumëvjeçar i Lëvizjes Kombëtare dhe bashkëluftëtari i UÇK-së, Hasan T. Bajraktari. HTH

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...