Published On: 22 Mars, 2016
Bota |

​Policia belge lëshon fletarrestim për njërin nga të dyshuarit

Policia e Belgjikës ka lëshuar një fletarrest për një nga të dyshuarit që ka kryer sulmin me bombë në Aeroportin e Brukselit, ku të paktën 14 persona mbetën të vdekur.

Nga pamjet nga një prej kamerave në vendngjarje shihet një person me syze dhe me mjekër të theksuar me maje, që mban veshur një setër të bardhë dhe një kapelë të zezë, dhe i cili shtyn një karro ku të vendosur ka një çantë të zezë të madhe, transmeton KosovaPress.

Më herët, autoritetet publikuan një tjetër fotografi të të njëjtit person së bashku me dy persona të tjerë me flokë të zinj, të cilët po ashtu shtynin karrot e tyre me çanta të njëjta.

Që të gjithë personat në këto fotografi mbanin veshur doreza të zeza në duart e tyre të majta.

asn-dan

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...