Published On: 16 Prill, 2016

​I merr veturën në shfrytëzim dhe nuk e kthen më, arrestohet

Policia e Kosovës njofton se dje në Komunën e Mitrovicës ka arrestuar një person, pasi i njëjti nuk e kishte kthyer veturën të cilën e kishte marrë në shfrytëzim nga një person tjetër.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ia kishte marrur veturën në shfrytëzim (për dy ditë) viktimës mashkull K/Shqiptar dhe nuk ia kishte kthyer”, thuhet në raportin policor.

Sipas Policisë, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...