Published On: 18 Shtator, 2016

​Aksident në Veternik, lëndohen disa persona

Një aksident i rënd komunikacioni ka ndodhur rreth orës 02:00 të mesnatës në kryeqytet, ku si pasojë janë lënduar disa persona. Dëshmitarët thonë se në aksident janë përfshirë tri vetura.

 Dëshmitari i cili ka dërguar edhe fotografitë e aksidentit thotë se aty janë përfshirë një Golf, një BMW dhe një Renault.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit, ku edhe iu është dhënë ndihma e parë të lënduarave, të cilët më pas janë dërguar për në QKUK, numri i të cilëve ende nuk dihet. /KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...