Published On: 27 Maj, 2017

​Lamtumirë Juventus

  • Leonardo Bonucci gjatë kësaj vere mund të largohet nga Juventus për të kaluar në Chelsea

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte edhe një herë ka kthyer interesimin për qendërmbrojtësin e Juventusit, Leonardo Bonucci.

Mbrojtësi italian është një nga më të mirët në botë dhe Conte e dëshiron në skuadrën e tij.

Sipas Il Messaggero, Chelsea i ka bërë ofertë prej 8 milionë eurove në sezon italianit, shumë më shumë se sa përfiton në Juventus.

Edhe lojtari preferon të largohet nga Torino nëse fitojnë këtë edicion Ligën e Kampionëve, pasi dëshiron të provojë diçka të re në një vend tjetër.

Për Bonuccin po ashtu po interesohet edhe skuadra e tjetër angleze, Manchester City. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...